معرفی بررسی قیمت لپ تاپ سونی وایو سری e SONY VAIO E Series VPC-EG2BGX/B
ساعت ٤:٤۱ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٧ اردیبهشت ،۱۳٩۱  کلمات کلیدی: لپ تاپ سونی

لپ تاپ سری E با ویژگی ها و عملکرد شما باید هر روز به ماندن متصل شده و سرگرم ساخته شده است. شما باید عملکرد هوشمند و شگفت انگیز تمام کیفیت تصویر در براق، طراحی به بازار است.


نوت بوک سری VAIO E امتناع را به مخلوط کنید حتی داخل کشور، قابل توجه است، با کف دست روشن کت استوار است که مطابقت با درب و در دسترس پوست کیبورد رنگارنگ برای ایجاد تنوع.

عظمت گرافیکی
مهم نیست که چه شما بر روی نوت بوک های سری E، آن را به نگاه فوق العاده است. این که آیا شما در حال مشاهده فیلم های HD و یا ویرایش عکس های دیجیتال خود، خود را روز به روز عملکرد پردازنده خواهد شد برای بهره وری جدی بهینه شده است.

صفحه کلید باهوش
ورزشی کلید های جدا شده و طراحی لبه به لبه، صفحه کلید نوت بوک سری E کاملا چشمگیر است. شما شرکت هنوز بازخورد راحت از کلید عشق و صفحه کلید عددی است که علاوه بر خوش آمدید برای inputting چهره های سریع است. و با پوسته های صفحه کلید های موجود در رنگ های مکمل می تواند طعم و حتی بیشتر را به مخلوط اضافه کنید.

خروجی HDMI
اگر شما می توانید آن را بر روی نوت بوک سری E لذت ببرید، شما می توانید آن را بر روی HDTV خود لذت ببرید. سری E به شما اجازه می دهد تا شما لذت می برند آن را تمام روی صفحه نمایش بزرگ از طریق خروجی HDMI.

ویدئو آسان چت
برخی از زمان صورت. نوت بوک سری E ویژگی های ساخته شده در وب کم و میکروفون است که اجازه می دهد تا شما به سرعت چسبیدن به عکس ها و اقامت در تماس با خانواده و دوستان در زمان واقعی. درست مثل است که وجود دارد.


مشاهده مشخصات و قیمت این محصول